Стріла масою 100 г летить на висоті 2 м зі швидкістю 120м/с знайти повну енергію стріли. Прошу

допоможіть!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кропотина Аня.
Дано:
m=100г=0,1кг
h=2м
v=120м/с
g=10
Знайти:
Е-?
Е=Ек+Еп
Ек=mv²/2=0,1*120²/2=720Дж
Еп=mgh=0,1*10*2=2Дж
Е=720Дж+2Дж=722Дж