Хотя бы по одному заданию) 1. (4 бали) Тіло масою 4 кг під дією деякої сили отримало прискорення

2 м/с 2 . Яке прискорення буде мати тіло масою 10 кг під дією такої самої сили? 2. (3 бали) Космічний корабель масою 8 т наближається до орбітальної космічної станції масою 20 т на відстані 100 м. Знайти силу їх взаємного притягання. 3. (2 бали) Під час пострілу з лука стріла влучає у ціль через 5 с. Вистріл вертикально вгору, початкова швидкість стріли 55 м/с. На якій висоті знаходилась ціль? Яку швидкість матиме стріла при досягненні цілі? 4. (2 бали) Із пружинного пістолета вистрілили вертикально вгору кулькою, яка піднялася на висоту 15 м. З якою швидкістю вилетіла кулька з пістолета? 5. (1 бал) Чи може автомобіль рухатися рівномірно по горизонтальному шосе з вимкнутим двигуном? Відповідь поясніть.

Ответы на вопрос

Отвечает Шиман Виктория.

Ответ:

1 Задание

М = 2000 кг.

Объяснение:

F = M1 * a1 = 4000 * 0,3 = 1200 H,  тому  M2 = F / a2 = 1200 / 0,2 = 6000 кг.

Отже, маса вантажу   М = М2 - М1 = 6000 - 4000 = 2000 кг.