Срочно даю 50 баллов 1 Тягарець, масою 4 кг, падає з висоти 10 м зі швидкістю 1 м/с. Обчисліть

повну механічну енергію бруска. g= 10 м/с2 2 М'яч масою 300 г кинули вертикально вгору зі швидкістю 72 км/год. Визначте кінетичну і потенціальну енергії м'яча на висоті 7 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Максим.

Ответ:

Объяснение:

1. m=4 кг;

V=1 м/с;

g= 10 м/с²;

h=10 м;

E   ?     E=Ek+Ep=m(V²/2+gh)=4(1²/2+10*10)=402 Дж;

2. m=300 г=0,3 кг;

V₀=72 км/год=20 м/с;

h=7 м.

Ek ,   E p   ?    Ek=m*V²/2;    V= V₀ -g*t; h=V₀*t -g*t²/2;  7=20t-10 *t²/2; 5*t²-20t+7=0; V=20-10*0,3 =17 м/с; Ek=0,3*17²/2=43 Дж;

E p=m*g*h=0,3*10*7=21 Дж;