Перші 2 год автомобіль рухався зі швидкістю 40 км/год, а наступні 2 год 50 км/год. Якою була

середня швидкість руху автомобіля за весь час руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Роман.

Ответ:

Загальний час руху автомобіля складає 4 години (2 години зі швидкістю 40 км/год і 2 години зі швидкістю 50 км/год).

Загальний пройдений шлях дорівнює:

S = (40 км/год * 2 год) + (50 км/год * 2 год) = 80 км + 100 км = 180 км

Середня швидкість руху автомобіля за весь час руху дорівнює відношенню загального пройденого шляху до загального часу руху:

V = S / t = 180 км / 4 год = 45 км/год

Отже, середня швидкість руху автомобіля за весь час руху дорівнює 45 км/год.