100 балов Допоможить будь ласка 1. Електроплитка, ввімкнена в мережу з напругою 220 В, чинить

опір 22 Ом. Що покаже електролічильник, якщо електроплитка ввімкнена в мережу протягом 4 год безперервно? Подсказка: ( Визначити роботу електричного струму. Але спочатку за законом Ома знайти силу струму. Час в секунди НЕ ПЕРЕВОДИТИ.)

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Влада.

Ответ:

Объяснение:

I = U/R = 220 / 22 = 10 А

P = U*I = 220 * 10 = 2200 Вт = 2,2 кВт

при цьому електричний струм зробить роботу:

A= U * I * t = 2,2 * 4 = 8,8 кВт*год = 8,8 * 3,6 = 31,68 Мдж

Електролічильник покаже, що за 4 години плитка витратить 8,8 кВт * год електроенергії.