На уроці фізики учитель та учні вирішили посріблити прикрасу. Під час сріблення прикраси на ній

виділилося 200 мг срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо він проходив при силі струму 2 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Rakhimov Azat.
Дано:
m=200мг
I=2A
k=1,12мг/Кл
Знайти:
t-?
m=klt→t=m/(kl)=200/(1,12*2)≈90c