Срочно! Під час сріблення прикраси на ній виділилося 336 мг срібла. Скільки часу тривав електроліз,

якщо він проходив при силі струму 2 А? (Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл). У відповіді записати тільки числове значення у секундах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Блощинський Богдан.

Ответ:

Объяснение:

m = 336 мг

I =  2 А

k =  1,12 мг/Кл

t = ?

t = m / (I*k) = 336 / (2*1.12) = 150 c