7. Під час сріблення прикраси на ній виділилося 336 мг срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо

він проходив при силі струму 1 А? И можно в письме увидеть?

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 336 мг = 336·10⁻⁶ кг

I = 1 А

k = 1,118·10⁻⁶ кг/Кл

______________

t - ?

m = k·I·t

t = m / (k·I)

t = 336·10⁻⁶ / (1,118·10⁻⁶·1) ≈ 300 с  или  t = 5 мин