Під час сріблення прикраси на ній виділилося 336 мг срібла. Скільки часу тривав електроліз, якщо

він проходив при силі струму 2 А? (Електрохімічний еквівалент срібла 1,12 мг/Кл). У відповіді записати тільки числове значення у секундах. ПОМОГИТЕ БЫСТРО

Ответы на вопрос

Отвечает Стуков Ростислав.

Ответ:

Дано:

m=336 мг;

І=2 А;

k=1,12 мг/Кл.

Знайти t.

m=k*I*t, звідси знаходимо час, за який тривав електроліз:

t=m/k*I=336/1,12*2=150 сек=2,5 хв.

Відповідь: 2,5 хв.

Объяснение: