За який час автомобіль, рухаючись прямолінійно з прискоренням 0,2 м/с2 , збільшує свою швидкість з

54 км/год до 72 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.

Ответ: 25с

Объяснение:

Дано:

а=0,2м/с²

V1=54км/ч=15м/с

V2=72км/ч=20м/с

--------------------

t-?

V2=V1+at

Отсюда:

t=(V2-V1)/a=(20-15)/0,2=25с