ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА С ДАНО!!!!! За який час на катоді електролітичної ванни виділиться 40 г

хрому, якщо електроліз проходить за сили струму 25 А? Електрохімічний еквівалент хрому 0,18 мг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Для вирішення цієї задачі необхідно використати електролітичний закон Фарадея, який говорить, що кількість речовини, виділеної або осадженої на електроді, пропорційна кількості електричного заряду, що пройшов через електроліт. Формула для розрахунку кількості речовини виділеної на електроді:

Маса = Електрохімічний еквівалент * Сила струму * Час

Замість маси можна використати масу хрому (40 г), а електрохімічний еквівалент хрому в перерахунку на грами дорівнює 0,18 мг/Кл, що дорівнює 0,00018 г/Кл.

Тепер можемо підставити відомі значення до формули:

40 г = 0,00018 г/Кл * 25 А * Час

Щоб виразити Час, поділимо обидві частини рівняння на (0,00018 г/Кл * 25 А):

Час = 40 г / (0,00018 г/Кл * 25 А)

Підрахуємо:

Час = 888888,89 с

Отже, на катоді електролітичної ванни виділиться 40 г хрому за 888888,89 с, або приблизно 246 годин, 20 хвилин і 8,89 секунд.

Отвечает Шорина Аня.

Ответ:

Объяснение:

m = 40 г = 40000 мг

I =  25 А

k =  0,18 мг/Кл

t = ?

закон Фарадея

m = I*k*t

t = m / (k*I) = 40000 / (0.18*25) = = 8888.9 c == 2.47 часа