За який час на катоді електролітичної ванни виділиться 40 г хрому, якщо електроліз проходить за

сили струму 25 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Рошка Екатерина.
M = 40 г = 0,04 кг
І = 25 А
k=1,8*10 ^{-7} кг/Кл
t - ?

m=kIt

t= \frac{m}{kI}

t= \frac{0,04}{1,8*10 ^{-7}*25 } =8900