Тіло з землі кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/c. На якій висоті кінетична енергія тіла

вдвічі більша, ніж його потенціальна енергія?

Ответы на вопрос

Отвечает Стружинский Денис.

Дано:
v_{0} =20\frac{m}{c} \\E_{k}=2E_{p}  \\g=9.81 \frac{H}{kr} \\h_{0} =0
Знайти:

h-?

Розв'язання:

E_{k0} +E_{p0} =E_{k} +E_{p} \\E_{k0}=\frac{mv_{0}^{2}  }{2} \\E_{p0}=0-- > h_{0}=0\\E_{k} =2E_{p} \\E_{p} =mgh\\\frac{mv_{0}^{2}  }{2} =2mgh+mgh\\\frac{mv_{0}^{2}  }{2} =3mgh= > mv_{0}^{2}=6mgh\\h=\frac{v_{0}^{2}}{6g} \\h=\frac{(20\frac{m}{c} )^{2} }{6*9.81\frac{H}{kr} } =6.8m