довжина прямокутника MNRP на 8 см більша ніж його ширина,знайти площу і сторони прямокутника якщо

його периметр якщо його пермитер 26см​

Ответы на вопрос

Отвечает Черкасова Екатерина.

Пошаговое объяснение:

Ширина прямоугольника = х см

Длина прямоугольника = х + 8 см

Р прямоугольника = 26 см

2 * (х + х + 8) = 26

2 * (2х + 8) = 26

4х + 16 = 26

4х = 26 - 16

4х = 10

х = 10 : 4

х = 2,5

Ширина прямоугольника = (х) = 2,5 см

Длина прямоугольника = (х + 8) = 2,5 + 8 = 10,5 см

Р = 2 * (10,5 + 2,5) = 2 * 13 = 26 см

S = 10,5 * 2,5 = 26,25 см²