Яку найбільшу кількість однакових подарунків можно зробити з 14 шоколадок,21 іграшки і 28 зошитів

2; 3; 4; 7.

Ответы на вопрос

Отвечает Цибизов Игорь.

Ответ:Для визначення найбільшої кількості однакових подарунків, яку можна зробити з вказаних шоколадок, іграшок і зошитів, треба знайти найбільший спільний дільник (НСД) кількостей цих предметів.

14, 21 і 28 можна розкласти на прості множники:

14 = 2 * 7

21 = 3 * 7

28 = 2 * 2 * 7

Подарунки мають спільні множники 2 і 7. Найбільшим спільним дільником цих чисел є 7.

Отже, найбільша кількість однакових подарунків, яку можна зробити, дорівнює 7.