Для новорічних подарунків придбали 203 мандарини, 145 апельсинів та 87 шоколадок. Яку найбільшу

кількість однакових подарунків можна з них зробити?дам 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Найдём НОД чисел 203; 145 и 87


НОД (203; 145; 87) = 29

203 = 7 * 29
145 = 5 * 29
87 = 3 * 29

НОД (203; 145; 87) = 29


Можно сделать 29 одинаковых подарков

203 : 29 = 7 (мандаринок) - будет в каждом подарке

145 : 29 = 5 (апельсинок) - будет в каждом подарке

87 : 29 = 3 (шоколадки) - будет в каждом подарке

Отвечает Новикова Ксения.

Ответ:

56

Пошаговое объяснение:

потрібно все записати та вирішити