4.Для подарунків дітям придбали 80 апельсинів, 240 цукерок і 320 горіхів. Яку найбільшу кількість

однакових подарунків можна приготуватити, і по скільки апельсинів, цукерок та горіхів буде в кожному подарунку? До відповіді запишіть СУМУ отриманих результатів!

Ответы на вопрос

Отвечает Миллер Элиана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

надо найти наибольший общий делитель НОД (80; 240; 320)

НОД(80, 240, 320) = 80

поскольку на 80 делится и 240  и 320, то наибольшее количество подарков и будет 80

в каждом подарке:

апельсины  - 1 шт

конфеты      - 240/80 = 3 шт

горіхів (не знаю, что это такое) - 320/80 = 4 шт

ответ

1+3+4 = 8

Отвечает Chemeris Oleg.

Ответ:

80 подарунків

Пошаговое объяснение:

по 1 апельсину, 3 цукерки, 4 горіхи