6. Дузі кола завдовжки 20 см відповідає центральний кут 100°. Знайдіть радіускола.​


Ответы на вопрос

Отвечает Войнило Даниил.

Ответ:    ≈ 11,5 см .

Пошаговое объяснение:      L = ( π r n )/180 ;  звідси   r = ( 180 L )/( π n) .

Підставляємо значення :  r = (180*20)/(3,14*100) =36 : 3,14 ≈ 11,5 (см) .