1) Від смужки завдовжки 4 дм відрізали смужку завдовжки 7 см. Яка завдовжки смужка що залишилась?

2) Стрічку завдовжки 24 см розрізали на 3 рівні частини. Яка завдовжки кожна з частин смужки? 3) До кожного з 6 платтячок прикріпили бантики, кожний завдовжки 9 см. Якою завдовжки була смужка, з якої зробили бантики?

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Богдан.
1) 4дм= 40см
40-7=33
Все
Отвечает Чижов Валерий.
1) 4 дм = 40 см
40 - 7 = 33 см = 3 дм 3 см
2) 24 : 3 = 8 (см)
3) 6 х 9 = 54 (см)