∠AOB=105∘ . Точка M є внутрішньою точкою кута AOB . Знайдіть ∠AOM , якщо ∠AOM:∠MOB=2:3 . У

відповідь введіть тільки градусну міру шуканого кута без позначки, срочно надо даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Yavryan Arsen.

Ответ:

Объяснение:

нехай х - коеф. пропорційності, тоді кут АОМ=2х, кут МОВ=3х. Складемо рівняння 2х+3х=105

                                    5х=105

                                      х=21

отже, кут АОМ=2×21=42