Знайдіть найменше спільне кратне 56 70 126


Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Мирослава.

Відповідь:

НСК чисел 56, 70 і 126 = 2520

НСД чисел 56, 70 і 126 = 14

Отвечает Гунько Наталія.

Щоб знайти найменше спільне кратне (НСК) для чисел 56, 70 і 126, спочатку розкладемо кожне з цих чисел на прості множники:

56 = 2^3 * 7

70 = 2 * 5 * 7

126 = 2 * 3^2 * 7

Потім вибираємо найвищу степінь кожного простого множника, яка зустрічається у цих числах, і множимо всі ці множники разом:

НСК(56, 70, 126) = 2^3 * 3^2 * 5 * 7 = 8 * 9 * 5 * 7 = 2520

Таким чином, найменше спільне кратне для чисел 56, 70 і 126 дорівнює 2520.