СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! Два заряди 22 нКл та -4 нКл розташовані на відстані 10 см один від

одного. Знайти напруженість електричного поля яке створюють ці заряди в точці розташованій на одній прямій з ними на відстані 4 см від заряду -4 нКл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Паша.

Напруженість електричного поля в точці, розташованій на відстані 4 см від заряду -4 нКл, можна знайти за формулою:

E = k * Q / r^2,

де k - коефіцієнт Кулонa (9 * 10^9 Н*м^2/Кл^2), Q - модуль заряду (-4 нКл) та r - вiдстань мiж точкою та цим зарядом (0.04 м).

Таким чином,

E1 = k * (-4*10^-9) / (0.04)^2 ≈ -5.625 * 10^6 Н/Кл.

Аналогiчно для другого зарядy отримаємо

E2 = k * (22*10^-9) / (0.06)^2 ≈ 3.0556 * 10 ^7 Н/Кl.

Оскольки напрями напруженостей полей створених двумa протилежно спрягнутыми точковыми диполями протилежни, то загальне значення поля буде

Е= Е1 + E₂ ≈ +1 .4938 x lO7 H/Kl