Знайти площу прямокутного трикутника, якщо його катети дорівнюють 7 дм i 10 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Влада.

Площа прямокутного трикутника дорівнює половині добутку його катетів:

S = (7 дм * 10 дм) / 2 = 35 дм²

Отже, площа прямокутного трикутника з катетами 7 і 10 дециметрів становить 35 квадратних дециметрів.

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:       S = 35 дм² .  

Пояснення:

   У прямок. ΔАВС  а = 7 дм ;  b = 10 дм ;  S = 1/2 a*b ;

         S = 1/2 * 7 * 10 = 35 ( дм² ) ;     S = 35 дм² .