Два резистори опорами 20 і 80 ом з'єднані паралельно. Визначте опір цієї ділянки кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Объяснение:

Опір паралельно з'єднаних резисторів можна знайти за формулою -
1/R = 1/R + 1/R2
де R1 і R2 - опори резисторів.
Підставляємо значення опорів -
1/R = 1/20 + 1/80
1/R = 0.05
R = 1/0.05
R = 20 ом
Отже опір цієї ділянки кола становить 20 ом.