ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ТЕРМІНОВО!!! ДАНО та РОЗВ'ЯЗАННЯ ДО ЦИХ ЗАДАЧ! 1. Ділянки кола складається

з двох резисторів опорами 100 і 300 Ом, які з'єднані послідовно.Визначте напругу на ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 24 мА. 2. До джерела стуму з напгугою 22,5 В приєднали з'єднані паралельно резистори опорами 180 Ом і 60 Ом. Визначте суму струму через джерело. 3. Дві електричні лампи опорами 600 і 400 Ом з'днані паралельно та приєднані до джерела струму з напругою 48 В. Визначте силу струму через кожну лампу та джерело струму.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярчук Аліна.

Ответ: 1.  9,6 В    2.  0,5  А:    3. 0,08 А;  0,2 А;    0,2 А

Объяснение: Див. додаток


Отвечает Нугманов Думан.

Ответ:

Объяснение:

Задача 1

Дано:

R₁ = 100 Ом

R₂ = 300 Ом

I = 24 мА = 0,024 А

_______________

U - ?

R = R₁ + R₂ = 100 + 300 = 400 Ом

U = I·R = 0,024·400 = 9,6 В

Задача 2

Дано:

R₁ = 180 Ом

R₂ = 60 Ом

U = 22,5 В

_______________

I - ?

R = R₁·R₂ / (R₁ + R₂) =  = 180·60 / (180 + 60) =  45 Ом

I = U / R = 22,5 / 45 = 0,5 В

Задача 3

Дано:

R₁ = 600 Ом

R₂ = 400 Ом

U = 48 В

_______________

I -?

I₁ - ?

I₂ - ?

I₁ = U / R₁  = 48 / 600 = 0,08 А

I₂ = U / R₂ = 48 / 400 = 0,12 А

I = I₁ + I₂ = 0,08 + 0,12 = 0,20 А