1 Визначити кінетичну енергію автомобіля масою 1,2 т, що рухається з швидкістю 90 км/год. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Ева.
Дано:
m=1,2т=1200кг
v=90км/год=25м/с
Знайти:
Ек-?
Ек=mv²/2=1200*25²/2=375000Дж або 375кДж

Отвечает Габриа Соня.

Ответ:

Спочатку переведемо швидкість з км/год в м/с:

90 км/год = 25 м/с (округлено до двох знаків після коми)

Тепер використовуємо формулу для кінетичної енергії:

КЕ = (1/2) * m * v^2

де КЕ - кінетична енергія, m - маса автомобіля, v - швидкість автомобіля

Підставляємо значення:

КЕ = (1/2) * 1200 кг * (25 м/с)^2

КЕ = 468750 Дж

Отже, кінетична енергія автомобіля масою 1,2 т із швидкістю 90 км/год дорівнює 468750 Дж.

Объяснение: