В одній каструлі 12л сметани, а в другій- на 3 л менше. Всю сметану розлили у глечики, по 3 л у

кожен. Скільки використали для цього глечиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеничный Тарас.

Відповідь:

У першій каструлі 12 л сметани, а у другій на 3 л менше, тобто 9 л сметани. Разом отримуємо 12 + 9 = 21 л сметани. Якщо всю сметану розлити по 3 л у кожен глечик, то для цього використається 21 / 3 = 7 глечиків. Отже, для цього використали 7 глечиків.

Отвечает Кот Вика.

Розвязання

Скільки використали для цього глечиків?

1)12-3=9(л)

2)9×4=36(л)

В-дь: 36

Це моя думка:) якщо чесно я недуже знаю чи це правильна відповідь