За напруги 75Вт за 4 хвилини електричний двигун виконує роботу 1800Дж. Визначте силу струму яка

тече через двигун СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Жигаров Максим.

Дано :

U = 75 Вт

t = 4 хв.

A = 1800 Дж

Знайти : I (силу струму);

Переведемо хвилини в секунди. 4*60 = 240 сек.

Спочатку використаємо формулу потужності :

P = \frac{A}{t} = \frac{1800}{240} = 7,5 Ват

Далі скористаємося ще однією формулою потужності :

P = U * I;

Виведемо звідси силу струму I :

I = \frac{P}{U};

Підставляємо і отримуємо відповідь :

I = \frac{7,5}{75}  = 0,1 A

Відповідь : 0,1 Ампер

Отвечает Албан Куаныш.
Дано:
U=75B
t=4хв=240с
А=1800Дж
Знайти:
I-?
А=UIt=75*240c*I=1800Дж
I=1800/75*240=0.1А