1.4. Чому дорівнює добуток коренів рiвняння х2 - 2x - 5 = 0? A) -5; Б) -2; B) 2; г) 5 Розвʼязок

зробіть

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Відповідь:

Для знаходження добутку коренів квадратного рівняння необхідно спочатку знайти корені. Застосуємо формулу дискримінанту:

D = b^2 - 4ac

Для рівняння х^2 - 2x - 5 = 0, маємо a = 1, b = -2, та c = -5. Тоді:

D = (-2)^2 - 4(1)(-5) = 24

З допомогою формули коренів квадратного рівняння:

x = (-b ± √D) / 2a

Знаходимо корені:

x = (2 ± √24) / 2 = 1 ± √6

Таким чином, маємо два корені: 1 + √6 та 1 - √6.

Для знаходження добутку цих коренів множимо їх разом:

(1 + √6)(1 - √6) = 1 - 6 = -5

Отже, добуток коренів рівняння х^2 - 2x - 5 = 0 дорівнює -5. Відповідь (А).

Отвечает Дидычина Ира.
Ну вроде как а) -5
Грето не точно