куля влучає на підвішений на стрижнях дерев'яний брусок масою 200 грам і застряга в ньому визначте

масу кулі якщо після її влучання в брусок він піднявся на висоту 1 см швидкість кулі до влучання була 400 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Влад.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі можна скористатися законом збереження енергії:

(1/2) * m * v^2 = m_b * g * h,

де m - маса кулі, v - її швидкість до влучання в брусок, m_b - маса бруска, g - прискорення вільного падіння, h - висота, на яку піднявся брусок після влучання кулі.

Підставляємо відомі значення:

(1/2) * m * v^2 = 0.2 кг * 9.81 м/с^2 * 0.01 м,

m * v^2 = 0.03924 кг * м^2/с^2,

m = 0.03924 кг * с^2 / (400 м/с)^2,

m = 0.000981 кг,

Отже, маса кулі становить 0,000981 кг або 0,981 грама (заокругливши до тисячних)