куля масою 10 г влучає в дерев'яний брусок, який нерухомо лежить на гладкій горизонтальній

поверхні, та застрягає в ньому. швидкість бруска після цього стає рівною 8 м/с . маса бруска в 49 разів більша за масу кулі. визначте швидкість кулі до потрапляння в брусок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Валерия.

Ответ:

400 м/с

Объяснение:

m1=0.01 кг    m2=49*m1     v2=8 м/с   v1=?

===

Закон сохранения импульса

m1*v1=(m1+m2)*v2

v1=(m1+m2)*v2/m1=50*v2=50*8=400 м/с

============================