Відстань між центрами двох однорідних куль 2м.Кулі притягуються одна до одної із силою 3,34*10в -10

степені.Маса однієї з куль 100кг.Якою є маса другої кулі? Дуже надооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Виктория.

Ответ:

0,2 кг

Объяснение:

F = G*(m1*m2/R²).

m2 = FR²/G*m1;

G = 6,67*10^-11.

m2 = 3,34*10^-10*2²/6,67*10^-11*100 = 13,36*10^-10/667*10^-11 = 0,02*10 = 0,2 кг.

ответ: m2 = 0,2 кг