куля масою 0 5 г влучає в підвішений на стрижнях деревянный брусок масою 300 г і застрягає у

ньому.Визначте з якою швидкістю рухалася куля,якщо після влучення кулі брусок піднявся на всисоту 1.25м

Ответы на вопрос

Отвечает Бесшейнов Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 0,5 г = 0,5·10⁻³ кг

m = 300 г = 300·10⁻³ кг

h = 1,25 м

_________________

V - ?

Кинетическая энергия пули:

Eк = m₁·V² / 2

Потенциальная энергия системы:

Eп = (m₁+m)·g·h

Приравняем:

m₁·V² / 2 = (m₁+m)·g·h

V = √ ( 2·(m₁+m)·g·h) / m₁)

V = √ (2·300,5·10·1,25 / 0,5) ≈ 120 м/с