3. На скільки об'єм куба з ребром 12 см бiльший за об'єм Куба з ребром 5 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфутдинова Диана.

Відповідь:

Об'єм куба з ребром 12 см дорівнює $12^3=1728$ кубічних сантиметрів.

Об'єм куба з ребром 5 см дорівнює $5^3=125$ кубічних сантиметрів.

Різниця між цими об'ємами буде:

$$1728-125=1603$$

Отже, об'єм куба з ребром 12 см на 1603 кубічних сантиметри більший за об'єм куба з ребром 5 см.