На скільки об'єм куба з ребром 12 см бiльший за об'єм Куба з ребром 5 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Батин Вася.

Ответ:

=1720 см^3

Пошаговое объяснение:

12^3=1728 см^3

20 мм=2 см

2^3=8 см^3

1728-8=1720 см^3