Знайдіть ділене, якщо дільник дорівнює 105, неповна частка - 27 і остача - 42


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Слава.

Ответ:

Щоб знайти ділене, використовуємо формулу:

Ділене = Дільник * Неповна частка + Остача

В даному випадку:

Ділене = 105 * 27 + 42 = 2835 + 42 = 2877

Отже, ділене дорівнює 2877.

Пошаговое объяснение: