Який максимальний вантаж можна підвісити до троса , що складається з 250 сталевих дротів діаметром

0,8 мм ?

Ответы на вопрос

Отвечает Стефішин Влад.

Ответ:

6,3 т

Объяснение:

N = 250

d = 0,8 мм = 0,8*10^-3 м

σ = 500МПа = 500*10^6 Па

m-?

σ = Fпруж/S;  

S = П*N*r^2 = П * N* d^2 / 4;   Fпруж = mg;

σ = 4mg/d^2*П*N => m = σ*d^2*П*N/4g = 6,3 т