Спюсар за днь зробив 15 деталей, а його учень - утричi менше. Скiльки деталей вони зроблять за 5

днiв, якщо працюватимо разом? Решение за 3 действия!

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.
1) 15:3=5(шт) - зробив учень за 1 день
2)15+5=20(шт) - зробили разом за 1 день
3)20*5=100(шт) - разом за 5 днів
Відповідь: зробили 100 деталей.