При ввімкненні лампи розжарювання в електричне коло через її нитку розжарення за 1 хв проходить

заряд 9 Кл, а після того як спіраль максимально нагріється 12 Кл за 2 хв. Як змінюється сила струму в лампі? РЕШАТЬ С ДАНО

Ответы на вопрос

Отвечает Швецова Настя.

Объяснение:

t1=1⋅60=60с

t2=2⋅60=120с. формула для тока для каждого из случаев:l1=q1/t1, l2=q2/t2.l1=9/60=0,15A, l2=12/120=0,1A.При холодной лампе ток через спираль больше на 50%,чем при прогретой