При ввімкненні лампи розжарювання в електричне коло через її нитку розжарення за 0,6 хв проходить

8,2 Кл електрики, а після того як спіраль максимально нагріється 19,6 Кл за 1,8 хв. Визнач у скільки разів змінюється сила струму в лампі Відповідь заокругли до десятих. раз(и) .)? 12​

Ответы на вопрос

Отвечает Дрожжинова Танюшка.

Відповідь:

Дано:

q1=8,2 Кл;

q2=19,6 Кл;

t1=0,6 хв;

t2=1,8 хв.

Знайти І1/І2.

I1=q1/t1; I2=q2/t2.

I1/I2=(q1/q2)*t2/t1=(8,2/19,6)*1,8/0,6=1,3.

Пояснення: