При ввімкненні лампи розжарювання в електричне коло через її нитку розжарення за 0,5 хв проходить 9

Кл електрики, а після того як спіраль максимально нагріється 12 Кл за 1 хв. Як змінюється сила струму в лампі?

Ответы на вопрос

Отвечает Белюк Владимир.
Сила тока = заряд/ время
I1=g1/t1=9/30=0.3A
I2=g1/t1=12/60=0.2A

Ответ
при холодной лампе ток через спираль больше на 33% ,чем при прогретой.