Маневровий потяг переміщається на сортувальній станції зі сталою швидкістю. Відстань в 1,2 км потяг

долає за 240 с. За скільки хвилин потяг Подолає 1050 M?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гармаева Ксения.

Ответ: 3,5мин

Объяснение:

Дано:

S1=1,2км=1200м

t1=240с

S2=1050м

---------------

t2-?

V=S1/t1=1200/240=5м/c

t2=S2/V=1050/5=210c=3,5мин