СРОЧНО нужна помощь, только можете подробно расписать, пожалуйста !!!!! Вантаж, маса якого 1,2

кг, учень рівномірно перемістив по похилій площині довжиною 0,8 м на висоту 0,2 м. При цьому переміщеннi сила, спрямована паралельно похилій площині, дорівнювала 5 Н. Який результат повинен отримати учень при обчисленні ККД установки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

Ответ:

Дано

m=1.2 кг

L=0.8 м

h=0.2 м

F=5 H

η=?

η=Ап/Аз=m*g*h/(F*L)=1.2*10*0.2/(5*0.8)=0.6   (60%)

Объяснение: