Вантаж маса якого 1.2 кг учень рівномірно перемістив по похилій площині довжиною 0.8 м на висоту

0.2 м при цьому переміщенні сила спрямована паралельно похилій площині дорівнювала 5 Н який результат повинен отримати учень при обчисленні ККД установки ? Прошу ответьте побыстрее срочно нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Трокова Арина.

Объяснение:

Дано:

m=1,2кг

s=0,8м

h=0,2м

F=5H

η - ?

Решение:

η=Ап/Аз=mgh/Fs

η=1,2кг*10Нкг*0,2м/5Н*0,8м

η=2,4÷4=0,6

η=0,6*100=60%

Ответ: ККД 0,6<1 или 60%