Вантаж, маса якого 1,2 кг, учень рівномірно перемістив по похилій площині довжиною 0,8 м на висоту

0,2 м. При цьому переміщенні сила, спрямована паралельно похилій площині, дорівнювала 5 Н. Який результат повинен отримати учень при обчисленні ККД установки?

Ответы на вопрос

Отвечает Паздников Иван.

ККД=Aкор/Aповна×100%

Aкор=mgh

Аповна=Fl

Aкор=1,2×10×0,2=2,4 кДж

Аповна= 5×0,8=4кДж

ККД=2,4/4×100%=60%

Відповідь: ККД установки 60%