Вантаж, маса якого 1,2 кг, учень рівномірно перемістив по похилій площині довжиною 0,8 м на

висоту 0,2 м. При цьому переміщенні сила, спрямована паралельно похилій площині, дорівнювала 5 Н. Який результат повинен отримати учень при обчисленні ККД установки? СРОЧНО ДО 11:00!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шендрик Анастасия.

Ответ:

3 кДж = 3000Дж

m = A/g*h

m= 3000/ 10* 2= 150 кг

Відповідь: маса штанги 150 кг

Объяснение: