Чому дорівнює кінетична енергія птаха масою 500г що летить зі швидкістю 5 м на с даю 15 баллов

пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.
Ек=mv^2/2
m=0,5кг
Ек=0,5*5^2/2=0,5*25/2=6,25 Дж
Отвечает Бузмаков Ваня.

Ответ:

6.25 Дж

Объяснение:

(0.5•25) / 2 = 6.25 Дж