Вантаж, на який діє сила 100 Н потрібно зрівноважити силою 25 Н. До меншого чи більшого плеча

потрібно прикласти силу 25 Н і у скільки раз мають відрізнятися довжини плечей? УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ ДАЮ 100 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Ульданов Данил.

Ответ: d2=4d1

Объяснение:

Дано:

F1=100Н

F2=25Н

-------------

d2/d1-?

F1/F2=d2/d1

d2=F1*d1/F2=100d1/25=4d1

d2=4d1