У холодну воду, температура якої 20°С, для одержання суміші з температурою 45°С. долили 50кг води

при температурі 100°С. Обчислити масу холодної води. Втрати енергії не враховуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Максим.

Ответ:

110кг

Объяснение:

Дано:

t1=20°C

m2=50кг

t2=100°C

t=45°C

======

m1-?

cm1(t-t1)=cm2(t2-t)=>

m1(t-t1)=m2(t2-t)=>

m1=(m2(t2-t))/(t-t1)=

=(50(100-45))/(45-20)=

=110кг