Визначте опір 1 км мідного дроту з поперечним перерізом 10мм2


Ответы на вопрос

Отвечает Арбузова Даша.

Ответ:

Дано:

L=1000 м

S=10 мм2  

p=0,017 Ом*мм2/м  

R-?

____________________________

R=p*L/S

R=0,017*1000/10=1,7 Ом